Manje hirurške intervencije koje ne zahtevaju uvođenje pacijenta u opštu anesteziju, niti bolničke uslove za sprovođenje intervencije, obavljaju se od strane specijaliste u lokalnoj anesteziji. Lokalna anestezija podrazumeva davanje lokalnog anestetika u određeni deo tela ( operativno polje). Pacijent je sve vreme budan i ne oseća bol.

Prednosti odabira Poliklinike Jović za obavljanje ovakvog vida intervencija ogledaju se u tome što možete biti sigurni da ste u bezbednim rukama vrhunskih stručnjaka, vaša intervencija biće obavljena u komfornom prostoru sa najsavremenijom opremom, a vaš oporavak proteći će uz stručan nadzor i pravovremene savete.

Hirurške intervencije u lokalnoj anesteziji koje vrši Poliklinika Jović su:

• uklanjanje promena na koži ( ateromi, lipomi, mladeži, bradavice…),
  • korekcija očnih kapaka,
  • korekcija ušiju.

Brzo i efikasno, bez čekanja u redovima, nervoze i stresa, zakažite i obavite svoju intervenciju. Garantujemo vam maksimum komfora i lagodnosti, kao i brz povratak svakodnevnim aktivnostima.